top of page

תלמידים ממליצים

אחלה מדרסה בלעלם

Lulu

חיפשתי מסגרת קבוצתית, שתאפשר לי לא רק ללמוד ערבית אלא לקדם את מיומנות השיחה הספונטנית ובאמת לדבר בשפה באופן קבוע.
כבר מהרגע הראשון הרגשתי שנקלעתי למקום, שבו לא רק לומדים את השפה הערבית, אלא חוגגים אותה, והכי חשוב עבורי: לא מפסיקים לדבר. כולם-כולם זוכים להשמיע את קולם, וכמובן, ישנו קולה של מריה, האחת והיחידה, שאפשר להקשיב לו גם בבית, כדי לחזור על החומר ולשפר את ההיגוי.
מריה מחברת סיפורים בהמשכים ומלמדת בצורה יצירתית, מיוחדת, מעניינת ומצחיקה. הקבוצה מעולה, ותמיד כשהשיעור מסתיים, מתחשק לומר "אוף!" (למרות שמדובר בשעתיים וחצי ובשעה די מאוחרת). 
אני כל-כך שמחה שמצאתי את המקום הזה, והשורה התחתונה באח'תסאר: תענוג!

אילאיל שרון

אין על האמבטיה לשפות בעולם כולו. ללמוד עם מריה זה כייף ענק והסיפורים שלה הם  כאלה מעולים, שאפילו למדתי מתכון לגפילטע פיש!! בערבית!! 

ממש ממש ממליצה.

Ruth

לימודי צרפתית בדרך חווייתית,ברמה גבוהה עם הרבה הומור ,עניין וגיוון.
ישנו דגש על שיחה בשילוב עם לימוד דיקדוק והעשרת אוצר מילים. בעיקר כיף לבוא וללמוד. מומלץ ביותר!

יעל שהרבני

האמבטיה היא שיעור של כושר ביטוי. אפשר לומר באמבטיה את כל מה שרוצים לומר, ביום יום, לחברים או להורים. רק שבצרפתית זה נשמע הרבה יותר טוב. ואחרי שמדברים, גם קוראים ושרים, ואם צריך - גם מתעצבנים על צרפתים.

מיכל רייכר

ללמוד צרפתית באמבטיה זה כ"כ כיף! אני יודעת לקרוא בצרפתית, וגם לכתוב, גם להבין למה ז'אק ברל לא רוצה שתעזבי אותו וגם לכוון תיירים אבודים בבוגרשוב לים, בשפת אימם! 
לא רק זה! אם תלמדו ערבית באמבטיה, עם מריה הנהדרת, תוכלו לקרוא ולכתוב בערבית ואפילו להבין למה קוראים למטבוחה מטבוחה....
ממליצה בחום על האמבטיה- ה-מקום ללימודי שפות

טל

האמבטיה ללימודי צרפתית היא המקום הראשון שבו הרגשתי שאני באמת יכולה ללמוד את השפה. האווירה נינוחה, השיעורים מצחיקים ומעניינים, התלמידים האחרים סבלניים ואריאל הופך כל אתגר צרפתי למשהו שלגמרי אפשר להתמודד אתו. הלמידה המקורית בעזרת קריאה, דיבור ואפילו שירה מוכיחה את עצמה.

תמר שורצברד

נפלה בחלקי הזכות ללמוד צרפתית באמבטיה! מדובר במקום קסום, חמים וביתי אשר חוויית הלמידה בו חד פעמית ומרגשת! מומלץ בחום רב לכל המעוניין להעשיר את עולמו ולהרחיב את לבו

שיר הנדלסמן

שיעורי הצרפתית באמבטיה הם חוויה תרבותית עמוקה. שאר רוח, אנושיות, אסתטיקה, טוב טעם, עדינות, רגישות, הומור, פשטות,  יופי  – זו התשובה שלי לגסות, לטמטום, לרוע, לאטימות, לעוול, לכיעור ולעילגות שעומדים עלינו לכלותנו. אריאל – מורה מקסים וכריזמטי מאין כמוהו, גם סטטיסטיקה הייתי מוכנה ללמוד אצלו. 

אורלי מזור-יובל

רוצים להנות? רוצים ממש לדבר ערבית? כנסו לאמבטיה. בכל שבוע כותבים בבית סיפור על נושאים חביבים וזה מאוד מועיל. למדתי במספר מקומות ומורה מדהימה כמו מריה לא פגשתי. מומלץ מומלץ מומלץ. בנג'ח

אורית בן דוד

המקום המושלם ללמוד צרפתית! אריאל מורה מופלא שיודע בדיוק מה ישראלים צריכים בשביל להתקדם ולשמר את הצרפתית שלהם!התלמידים הכי מתוקים והאוירה סוף!!

ליאת לוסטיג

רוצים לדעת מהיכן הצרפתית שלי?

מ ה א מ ב ט י ה .

 

ללמוד צרפתית עם אריאל באמבטיה, זוהי חוויה שגובלת בפנטזיה. חוויה שלמה שיש בה לימוד שפה וגם, מזון לנשמה. גם כללים, חוקים ושיעורים וגם הומור, שירים וחיוכים. כמעט בלי להרגיש קורה הלא יאומן, שני קורסים, ואני כבר כמעט כותבת יומן. ואם ביומן עסקינן, עולה בראשי תמונה ממזמן... יתכן שאם אריאל היה המורה שלי לחשבון, אפילו הייתי מטיבה בתיכון - לכל מי שתוהה ורוצה זאת לבדוק, מומלץ לבוא  - להיווכח מקרוב.
 

אירית בר סלע

חווית לימוד נפלאה! הכיתה הופכת למשפחה וכל שיעור חוויתי ומצחיק. מומלץ בחום.

תמר כהן

מי שלא חווה את האמבטיה מפסיד. מיזוג של תיאטרון חי, שיחות בסימן של הומור שופע. אבל ברצינות - לומדים צרפתית של פריז ומרגישים טוב עם זה, וכמה זה שונה מהיומ יומ שלנו.

אסתר

אין מקום להתלבטות!!! מי שחפץ ללמוד צרפתית בצורה מיוחדת , מהנה, ובאוירה מיוחדת , האמבטיה זה המקום! חויה מיוחדת עם מורה מיוחד במינו. ניסיתי מסגרות אחרות ואין דומה לה. ממליצה בחום על האמבטיה. אומנם אין בה קצף אבל יש בה את כל השאר👍

דלית סרברניק

I'm a student in the spring semester level III Arabic class at the Ambatia and am really enjoying it. Our teacher Maria is an extremely dedicated and engaging professional who makes you want to understand all of the cultural nuances of the language. I love how the course is completely focused on the conversational local Palestinian dialect thus allowing you to take your newly acquired knowledge and immediately use it! There is a very supportive classroom atmosphere among the students. Thanks to Ariel for setting things up every week!

Freeman

כבר הפסקתי לספור כמה סמסטרים אני מתרחץ באמבטיה. נהדר כאן ואוהב ושמח ומצחיק וגם לומדים צרפתית 👌

גיל חובב

אני לומדת רמה ראשונה ערבית בחיפה עם ערין המקסימה. למדתי לפני הקורס רמת מתחילים במקום אחר - מקום שלימד בעברית. הקורס הבהיר לי כמה חשוב ללמוד שפה ממי שזוהי שפת אימו ולדבר כל השיעור, לשאול שאלה, לחשוב (!) בשפה החדשה שלומדיםות - זה חזק יותר מהקורס שלמדתי, לי לא עובד לשנן טבלאות עם פעלים - עובד לי ללמוד בקבוצה בה צוחקים ומרכלים ומספרים מה קרה וקורה איתנו - הכל בערבית - כל מי שבקבוצה איתי ואני יכוליםות כבר לדבר בערבית בצורה בסיסית, לבקש עזרה, לספר סיפור קצר - זה נשמע קטן אבל לי זה עצום - אני יודעת שאמשיך עם האמבטיה לעוד שיעורים, קורסים, להיות שרויה בשפה.
ממש התאהבתי בשיטה ובמורה הנהדרת שלנו, שיעורי הבית לראשונה בחיי הם לא מטלה עבורי. אני נהנית מהם, הם מצחיקים ואני מרגישה, מסוגלת ומבינה יותר ויותר דרכם.
אלף שוכראן

שיר

bottom of page